Кам'янецькі судді взяли участь в обласному навчальному семінарі

Кам'янецькі судді взяли участь в обласному навчальному семінарі, Марія Буртак

Судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду взяли активну участь в навчальному семінарі, який було проведено 25 жовтня в Хмельницькому апеляційному суді.

Семінар було організовано для суддів судів першої та апеляційної інстанції Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей. Метою зустрічі було обговорення проблемних питань застосування нового процесуального законодавства.

На зустрічі були присутні Голова Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Борис Гулько, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Олександр Марчук та Секретар Пленуму Верховного Суду Дмитро Луспеник. 

Борис Гулько наголосив, що основне завдання Верховного Суду – забезпечення єдності і сталості судової практики і ті питання, що надійшли і продовжують надходити від суддів з усіх судів України, свідчать про зацікавленість самих служителів Феміди в узгодженості судової практики.  З цією метою, суддям було висвітлено позицію Верховного суду щодо застосування нових процесуальних кодексів. Крім того, судді мали можливість поставити представникам Верховного суду свої питання. Повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільського міськрайонного суду.

Саме такі зустрічі і діалоги, а не просто паперові переписки, покликані забезпечити єдність судової практики, – наголосив суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Олександр Марчук.

Читайте також: "Кам'янецька важкоатлетка здобула золото на чемпіонаті Європи"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
75 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073