Потенційні інвестори зацікавилися проектом "Казарми фортеці"

Потенційні інвестори зацікавилися проектом "Казарми фортеці" , Марія Буртак

29 жовтня мер міста Михайло Сімашкевич мав скайп-розмову з представником такої компанії, як Global Investment Solutions Paris.

Зокрема, вона зацікавилася інвестиційним проектом "Казарми фортеці", розміщеним на різних сайтах.

Обговорювали розвиток туристичної галузі, а саме - будівництво туристичного комплексу, подібного до того, які діють у Франції. Колега зазначив, що для їхньої країни Україна - ще не розкрита в плані мандрівок і туристичних пропозицій високого рівня, - коментує очільник міста Михайло Сімашкевич.

Близько двох років тому Кам’янець-Подільська міська рада оголосила про початок підготовчих робіт щодо оголошення аукціону із залучення потенційного інвестора для передачі на реконструкцію об’єкта національного значення "Казарми фортеці" на вул. Госпітальна, 14 в м. Кам’янець-Подільський.

Пам’ятка знаходяться в південній частині Старого міста, що є історичним центром м. Кам’янця-Подільського, у каньйоні річки Смотрич, на правому її березі і виступає домінантною серед існуючої забудови. Казарми фортеці збудовані на перепаді висот і формують другу лінію забудови вул. Руської, вище по рельєфу. 

Михайло Євстафійович прогнозує майбутню співпрацю:

Ознайомившись з інформацією про наше місто, ми маємо можливість відкрити себе та популяризувати серед інвесторів закордоном. Намітили завдання і заходи для подальшої співпраці.

Читайте також: "Кам'янецькі спортсмени стали призерами обласної спартакіади з вільної боротьби"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
329 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073