Для юних любителів флори та фауни Кам'янеччини провели екологічний урок

Для юних любителів флори та фауни Кам'янеччини провели екологічний урок, Марія Буртак

Провідний фахівець науково-дослідного відділу Андрій Нікітін провів урок екологічних знань для членів гуртка позашкільного навчально-виховного об’єднання "Людина і довкілля".

Учні познайомилися із водними ресурсами території "Подільських Товтрів". Дізнались про екологічний стан річок, якість поверхневих та підземних вод та джерела їх забруднення. 

Учні спільно з працівником НПП "Подільські Товтри" здійснили дослідження якісних показників води, яку принесли з собою (з р. Смотрич, джерела, шкільного водопроводу). За результатами їхнього дослідження було виявлено, що вода має деякі відмінності у прозорості, електропровідності та рН. Про це повідомляє Національний природний парк "Подільські Товтри".

Гуртківці проявили великий інтерес до процесу проведення досліджень в особливих умовах, що сприятиме розвитку та розширенню їхнього світогляду.

Андрій Олександрович наголосив на необхідності бережливого ставлення до водних ресурсів та раціонального їхнього використання, адже від якості води залежить життя та здоров’я кожного.

Читайте також: "Кам'янчани стали лідерами на чемпіонаті Європи з кікбоксингу"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
35 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073