У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі

У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, Ірина Ільницька

Військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України повернулися з міжнародних навчань "Ardent Defender - 18", які з 1 по 19 жовтня пройшли на канадській військовій базі "Борден", що у місті Міфорд, в штаті Онтаріо.

Метою міжнародних навчань, участь в яких взяли військовослужбовці з більше ніж 20 країн, було відпрацювання повного циклу протидії загрозам від вибухових пристроїв у комбінованому, міжвідомчому, багатонаціональному та громадському середовищі, фокусування на ефективне управління на оперативному і тактичному рівнях, максимальному зменшенні загрози від вибухонебезпечних предметів у контексті операцій з підтримання миру.

Підтверджували рівень професійної підготовки та зміцнювали імідж українських спеціалістів по знешкодженню вибухонебезпечних пристроїв у Канаді: начальник відділення підготовки з пошуку та знешкодження СВП Центру майор Андрій Романович, інструктор відділення підготовки з пошуку та знешкодження СВП Центру лейтенант Андрій Фомов та інструктор відділення спецпідготовки загону спецпідготовки Центру молодший лейтенант Микола Лобода. Слід відзначити, що за плечима цих офіцерів не одна ротація в район проведення ООС (АТО), участь у різноманітних міжнародних тренінгах, миротворчих операціях під егідою НАТО та ООН, всі вільно володіють англійською мовою.

Українські сапери вперше беруть участь у міжнародних навчаннях такого масштабу, - підкреслив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. - Вдвічі приємніше, що першопрохідцями стали саме наші – з Центру розмінування. Крім наших та канадських саперів до навчань долучилися представники з понад 20 країн світу. Крім великої кількості учасників заходу, які впродовж трьох тижнів мали змогу поділитися своїм досвідом в галузі розмінування, навчання "Ardent Defender - 18" приваблювало ще й тому, що вони чи не єдині у світі пропонують детальне, реалістичне й всеосяжне тренування в усіх аспектах протидії вибуховим загрозам. А звідси – вдосконалення вмінь та навичок, які знадобляться саперу як у миротворчих операціях так і на полі бою, - переконаний начальник Центру.

А завершували програму навчань змагання з визначення найкращої групи з протидії вибуховим пристроям. За результатами змагань одностайним рішенням суддів переможцями визнано українських саперів. Тож вітаємо хлопців і бажаємо їм вдосконалення набутих знань й навичок та подальших звершень у такій нелегкій але почесній професії.

У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-1 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-2 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-3 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-4 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-5 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-6 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-7 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-8 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-9 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-10 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-11 У протидії вибуховим пристроям на "Ardent Defender - 18" українські сапери найкращі, фото-12

Читайте також:"Ціну на газ піднято: як і коли зростуть тарифи для населення"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
198 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073