• Головна
  • Кам'янець-Подільські військовослужбовці висловлюють подяку за отриманні квартири
Подяка!
16:00, 16 жовтня 2018 р.

Кам'янець-Подільські військовослужбовці висловлюють подяку за отриманні квартири

Подяка!
Кам'янець-Подільські військовослужбовці висловлюють подяку за отриманні квартири

12 жовтня з рук міського голови Михайла Сімашкевича військовослужбовці Кам'янця-Подільського отримали ордери на службові квартири.

У житті кожної людини є приємні події, які назавжди залишаються в пам’яті. Саме такою подією для шести сімей військовослужбовців Кам’янець-Подільського гарнізону стало отримання 12 жовтня 2018 року з рук міського голови Михайла Сімашкевича ордерів на службові квартири. Про цю подію ми писали раніше, але слід зазначити, що цьому передував  тривалий, кропіткий та цілеспрямований процес будівництва, прийому та розподілу даного житла серед військовослужбовців гарнізону.

Командування, особовий склад та члени сімей військовослужбовців гарнізону щиро дякують народному депутату України Володимиру Мельниченку, який особисто клопотав перед Міністром оборони України Степаном Полтораком про пришвидшення передачі цих квартир до КЕВ м. Чернівці для подальшого їх розподілу.

Кам'янець-Подільські військовослужбовці висловлюють подяку за отриманні квартири, фото-1

Дякуємо Вам, Володимире Володимировичу, за Ваше добре, чуйне серце та активну громадську діяльність щодо вирішення вкрай важливих проблем  військовослужбовців гарнізону та членів їх сімей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подяка #квартири #військвослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Немає більш приємного подарунку у власний день народження, ніж почути від близьких людей оригінальні, яскраві та незвичайні привітання. Адже всі ми вже настільки звикли чути банальні слова і шаблонні побажання, що навіть не очікуємо ні від кого ініціативи і бажання чимось виділитися. Так що у вас, можна сказати, є відмінний шанс.
Оголошення
live comments feed...