Юні митці Кам'янеччини привезли перемогу з Всеукраїнської виставки декоративно-ужиткового мистецтва

Юні митці Кам'янеччини привезли перемогу з Всеукраїнської виставки декоративно-ужиткового мистецтва

Традиційно, один раз на рік, Український державний центр позашкільної освіти проводить найпотужніший, найяскравіший захід, який збирає роботи талановитих дітей та молоді України – Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

Цьогоріч на виставці було представлено 2008 робіт вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх куточків України. Роботи були подані у 22 техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Дуже радіють і пишаються своїм тріумфом юні митці та їх наставники з Хмельницької області. Хмельниччина отримала очікувану перемогу здобувши І командне місце, отримавши 116 призових місць, з них: 31 – І, 43 – ІІ та 42 – ІІІ місць, це становить 221 бал (для порівняння ІІ командне місце здобула  Чернігівська область, отримавши 79 призових місць, з них: 25 – І, 20 – ІІ та 33 – ІІІ місць, це становить 148 балів). Повідомляє Хмельницька ОДА.

Юні митці Кам'янеччини привезли перемогу з Всеукраїнської виставки декоративно-ужиткового мистецтва, фото-1 Юні митці Кам'янеччини привезли перемогу з Всеукраїнської виставки декоративно-ужиткового мистецтва, фото-2 Юні митці Кам'янеччини привезли перемогу з Всеукраїнської виставки декоративно-ужиткового мистецтва, фото-3 Юні митці Кам'янеччини привезли перемогу з Всеукраїнської виставки декоративно-ужиткового мистецтва, фото-4

Фото: Хмельницька ОДА

Найбільш успішними були роботи вихованців з міста Старокостянтинова – 13 призових місць, по 7 призових місць здобули вихованці Ярмолинецького району та Городоцької міської, Новоушицької селищної об’єднаних територіальних громад, по 6 призових місць здобули вихованці Кам’янець-Подільського району та міста Шепетівки, по 5 – вихованці Красилівської міської, Війтовецької, Чемеровецької та Старосинявської селищних об’єднаних територіальних громад.

  • Рудзік О.Й. – "Художнє різьблення  по дереву" ІІ, "Декоративний розпис, народний живопис" ІІ
  • Погребна Т.О. – "Гончарство та художня кераміка" ІІІ
  • Мельник Х.В. – "В’язання спицями, гачком" ІІ, "Графіка" І, "Живопис".

Пишаємося переможцями!

Читайте також: "Стартував відбір кандидатів на здобуття премії міської ради для обдарованих дітей"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
51 перегляд в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073