• Головна
  • 60-річний вчитель із Кам'янеччини здобув золото на чемпіонаті України з легкої атлетики
10:28, 8 серпня 2018 р.
Надійне джерело

6-7 липня у м. Дніпрі проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени країни віком від 30 до 88 років, у тому числі понад 30 переможців та призерів чемпіонатів світу, Європи, Всесвітніх та Європейських ігор майстрів (ветеранів).

В збірній команді Хмельницької області виступало 10 легкоатлетів, серед них був і вчитель фізичної культури Гуменецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія", тренер-викладач ДЮСШ "Лідер" Микола Миколайович Дубчак.

В командному заліку першість впевнено вибороли господарі. Збірна Хмельниччини у гострій конкуренції з Харківською, Вінницькою та Сумською областями стала третьою. Повідомляє Гуменецька ОТГ.

Кожен з 10 подолян мав змогу виступити упродовж двох днів в кількох дисциплінах і принести команді максимальну кількість очок у двох видах. Особисто в абсолютному заліку за рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена, ними здобуто 7 призових місць.

Золоту медаль напередодні свого 60-річчя отримав Микола Дубчак, який метнув 700-грамовий спис на відстань 46,36 м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію