• Головна
  • Археологи прозвітували про результати експедиції по вулиці Довгій
10:50, 17 липня 2018 р.
Надійне джерело

Археологи прозвітували про результати експедиції по вулиці Довгій

Археологи прозвітували про результати експедиції по вулиці Довгій

У травні - липні 2018 року учасники експедиції здійснювали нагляд за земляними роботами на вулиці Довга, на ділянці, північний бік якої примикає до Новопланівського мосту.

Будівельний котлован та бетонна заливка була зведена ще 2000-х роках. Тоді ж було зрізано вхідну частину підвалу, яка видніється зараз в західній стінці котловану. На більшій території ділянки, на момент обстеження, стінки та долівка котловану складені материковим суглинком. У західній та північній стінках видно залишки будинків, зруйнованих у 1940-их роках і засипані будівельним сміттям. Повідомляє "K-P Architectural-Archaeological Expedition" у Facebook.

Археологічні шари було виявлено лише у південно-східному кутку котловану. Тут збереглась будівельна засипка між стінами кам'яниці XVIII ст. Стіни кам'яниці були вибрані до материкової основи.

Яма між поперечними стінами виявлених залишків кам'яниці була забита сірим гумусованим грунтом, мішаним з гравієм, у якому трапляються кістки ВРХ, свині, овець, уламки скляного та гончарного посуду XVIII ст..

Фото:"K-P Architectural-Archaeological Expedition"

Читайте також:"Кам'янець туристичний: хто, звідки і скільки туристів відвідало місто за 6 місяців 2018 року"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вулицядовга #розкопки #звіт #археологи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...