• Головна
  • 17 випадків захворювань на кишкові інфекції зафіксовано у червні на Кам'янеччині
11:54, 19 червня 2018 р.
Надійне джерело

17 випадків захворювань на кишкові інфекції зафіксовано у червні на Кам'янеччині

17 випадків захворювань на кишкові інфекції зафіксовано у червні на Кам'янеччині

За період з 1 по 15 червня у місті Кам’янець-Подільському та Кам’янець-Подільському районі спалахів кишкових інфекцій, ані в побуті, ані в організованих колективах не зареєстровано.

За цей період в Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» загалом поступило 23 термінових повідомлення про випадки захворювань людей на кишкову інфекцію.

Зокрема в м. Кам’янець-Подільському за меддопомогою звернулось 17 осіб, що становить показник 17,04 на 100 тис. міського населення, із них 10 дітей та 7 дорослих. По віковій структурі переважають діти 5-9 р. Серед захворілих, на основі лабораторних досліджень у 2-х випадках серед міського населення встановлено діагноз сальмонельозу (1 дорослий та 1 дитина).

Факторами передачі в даних випадках послугували м’ясні домашні продукти. Всі інші фактори передачі, в основному немиті ягоди, овочі та молочні продукти, що придбані на стихійних ринках.

В Кам’янець-Подільському районі, за цей період зареєстровано 5 хворих, що складає показник 7,6 на 100 тис. населення району, із них 2 дітей та 3 дорослих. Факторами передачі є м’ясні продукти, які зберігались вдома з порушенням температурного режиму.

За аналогічний період травня місяця 2018р. загалом реєструвалось 32 випадки захворювань на кишкові інфекції серед населення міста та району.

У всіх осередках кишкових інфекцій проведено дезінфекційні заходи та санітарно-просвітницьку роботу, щодо їх профілактики.

Помічник лікаря-епідеміолога Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Л. Миронюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інфекційнізахворювання #кам'янеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...