![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:08, 7 червня 2018 р.
Надійне джерело
"Music Camp International" готується до фінального концерту
!["Music Camp International" готується до фінального концерту "Music Camp International" готується до фінального концерту](/dist-assets/images/cap.jpg)
Уже четвертий день в Кам’янці-Подільському на базі НВК №14 триває унікальний музичний табір для дітей віком від 11 до 16 років "Music Camp International".
Юні кам’янчани, серед яких і ті, хто не має музичної освіти, навчаються хоровому співу та базовим навичкам гри на музичних інструментах: флейті, золотих дзвіночках, скрипці, віолончелі і не тільки.
Загалом участь в проекті беруть сто сорок учасників, яким допомагають десять викладачів, за плечима яких багатий досвід роботи в цьому напрямку. Курує проект і займається з дітьми Констанція Фортунато, відомий диригент зі Сполучених Штатів, яка керує власним хором у Каліфорнії.
Власне з нею вдалося поспілкуватися і про проект загалом, й про наше місто та про тих, хто долучився до "Music Camp International" в Кам’янці. Констанція зізнається, що дуже багато речей в Кам’янці її надихнуло, особливо історія міста. Вражена вона й тим, як плідно попрацювала команда волонтерів та організаторів для того, щоб музичний табір приїхав до міста і подарував таку унікальну можливість жителям Кам’янця. Окрім того, команду гостей зустріли вкрай привітно і допомагають всі, хто чим може. Повідомляє міськрада.
Уже минуло декілька днів занять і на запитання чи вдалося серед усіх учасників виокремити одну-єдину "зірочку", яка демонструє унікальні можливості під час навчань, Констанція відповідає:
"Ні, тому що я її не шукала. Вважаю, що якщо шукати те єдине зерня серед інших, то по відношенні до інших ста тридцяти дев’яти це було б несправедливо, тому що кожна дитина обдарована. І моє завдання – дати їй можливість розвинути свій талант зсередини, адже всі діти неймовірні".
Переконатись у цьому можна під час завершального акорду навчань, яким стане фінальний концерт, що відбудеться 9 червня о 17:00 в міському Будинку культури. Приєднається до юних артистів і симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Наразі ж юні кам’янчани продовжують опановувати свої навички гри на інструментах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Опитування для сильної половини людства: на що ви звертаєте увагу при знайомстві з жінками?
проголосувало 245 відвідувачів
На зовнішність
42,4%
На стиль та охайність
29,4%
На інтелект
17,6%
На фінансову незалежність
1,6%
На дотепність
9,0%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі