![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:46, 6 червня 2018 р.
Кам'янець - енергоефективне місто
![Фото: "ЖКГ інформ" Фото: "ЖКГ інформ"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: "ЖКГ інформ"
4 червня в сесійній залі міста Чернівці відбулось засідання асоціації "Енергоефективні міста України".
Прийняли в члени асоціації м. Біла церква, Бар, Вугледар, Рогатин, Березань. Цікаво що м. Чернівці на території якого проходить засідання ще не є членом асоціації а лише готується до вступу.
Прослухали звіт про діяльність за 2017 р. та план дій на 2018 р. В кулуарах багато запитань до Кам'янця-Подільського щодо майбутнього відкриття ТЕС 3 липня. Багато з присутніх виявили бажання відвідати наше місто і подивитись як працюватиме унікальна і перша в Україні ТЕС. Також мер м. Чернівці на урочистому відкритті відмітив співпрацю з Кам'янцем-Подільським, повідомляє заступник місткого голови С.В. Бабій.
![Кам'янець - енергоефективне місто, фото-1 Кам'янець - енергоефективне місто, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі