• Головна
  • День науки по-кам'янецьки: слова подяки, грошові премії, грамоти, нагороди
17:06, 18 травня 2018 р.

День науки по-кам'янецьки: слова подяки, грошові премії, грамоти, нагороди

День науки по-кам'янецьки: слова подяки, грошові премії, грамоти, нагороди

Вчора, 17 травня, у актовій залі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулись урочистості з нагоди Дня науки.

На святі зібралась юна наукова еліта міста - переможці та призери конкурсів регіонального, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного етапів.

Загалом було вручено 99 грошових винагород сімдесяти п'яти учням, оскільки є ті, хто має призові місця у декількох конкурсах. Нагородити одноразовими стипендіями школярів вдалося завдяки вперше прийнятій на місцевому рівні Програмі підтримки та розвитку інтелектуально обдарованих дітей міста. На її реалізацію виділено кошти в сумі 165 тисяч гривень, повідомляє прес-центр міської ради.

Детальніше про розмір винагород у раніше опублікованому матеріалі: "Кам'янецькі школярі отримають грошову винагороду напередодні Дня науки".

Нагороди учням та вчителям вручали: міський голова Михайло Сімашкевич, секретар міської ради Дмитро Васильянов, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, помічник народного депутата Володимира Мельниченка – Тетяна Мельниченко, депутат міської ради Василь Кобильник, проректор з наукової роботи КПНУ імені Івана Огієнка Іван Конет.

Приємно, що наукові досягнення у нашому місті цінуються й діти мають стимул розвиватись, дізнаватись більше, підкорювати нові вершини. Наголосимо, що дехто із нагороджених, хто мав не одне призове місце, в результаті отримав близько 8 тисяч гривень винагороди. Присутні в залі змогли помітити, що були учні прізвища яких лунали частіше за інших, діти на високому рівні представляли місто, область, а дехто й Україну на наукових турнірах.

Також Світлана Володимирівна Старченко вручила відзнаки Управління освіти і науки колективам шкіл, які підготували найбільше призерів в конкурсах різних рівнів – Кам’янець-Подільському ліцею та НВК №14.

День науки по-кам'янецьки: слова подяки, грошові премії, грамоти, нагороди, фото-34

Цього дня багато слів подяки пролуналу в бік дітей, їх керівників, які витрачають багато часу та сил для саморозвитку, збільшення потенціалу, в той час, як інші відпочивають.

Дякуємо молодим науковцям за їх досягнення.

Між врученням нагород присутніх розважали концертні номери, наука завжди поряд із творчістю.

Більше фото у фотозвіті: "День науки" - https://www.3849.com.ua/photo/99

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
На зовнішність
12,8%
На одяг та охайність
16,0%
На манеру спілкування та інтелект
51,7%
На почуття гумору
8,1%
На фінансові можливості
11,3%
#Деньнауки #премії #діти #учні #олімпіади #науковці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...