• Головна
  • Berlin Open 2018 International та Всесвітня Гімназіада з тхеквондо: кам'янчани серед чемпіонів
09:33, 8 травня 2018 р.
Надійне джерело

6 травня пройшов перший день Всесвітньої Гімназіади з тхеквондо. Спортсмен національної збірної України, вихованець СК "Чайка" Олег Маматов, став віце-чемпіоном цих престижних змагань.

6 травня в Марокко були розіграні перші комплекти медалей з олімпійського тхеквондо на Всесвітній Гімназіаді.

У ці дні в Марокко вперше на африканському континенті проходять дані змагання серед школярів. Вперше на них представлено і тхеквондо. Потужний десант в кількості 17 спортсменів привезла Україна. Наші юні тхеквондисти вже в перший день змагань завоювали 9 медалей - 1 золоту, 4 срібні та 4 бронзові. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Борис Бреславець.

Чемпіонкою Гімназіади стала Дар'я Бесспалова (Київська область, смт. Музичі, загальноосвітня школа), завоювавши золоту медаль у ваговій категорії до 46 кг.

Срібними призерами стали:

• Денис Іващенко (Харків, школа №125) - вагова категорія до 45кг.
  • Олег Маматов (Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, школа №10) - вагова до 51кг.
  • Артем Гайдар (Харків, ліцей №161 «Імпульс») - вагова до 59кг.
  • Єлизавета Коптєва (Миколаїв, школа №20) - вагова до 68кг.

Бронзові медалі здобули:

• Олексій Горовецкій (Київ, школа №194 «Перспектива») - вагова до 68кг.
  • Кирило Кобзан (Київ, ліцей №77) - вагова до 78кг.
  • Аліса Герасименко (Хмельницький, КПК №2) - вагова до 42кг
  • Софія Хобтар (Хмельницький, школа №27) - вагова до 52кг.

У півфіналі кам'янчанин Олег Маматов переміг бразильського бійця з рахунком 21:12, а в фіналі поступився мароканському спортсменові з рахунком 9:10. Повідомляє на своїй сторінці у Facebook Сергій Чайка.

Також в цей день в Берліні на міжнародному турнірі Berlin Open 2018 International, який відбувся 5-6 травня, переможницею стала студентка Кам'янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка факультету фізичного виховання і спорту Любава Ільчик, котра перемогли трьох німецьких представниць, не залишивши їм шансу на перемогу! В цьому турнірі Любава виступила у ваговій категорії -53.

Вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом, а також вітаємо всю збірну України з чудовим виступом в перший день Всесвітньої Гімназіади!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію