• Юний кам'янчанин став Чемпіоном Світу з боксу
10:33, 7 травня 2018 р.
Надійне джерело

Юний кам'янчанин став Чемпіоном Світу з боксу

17-та літня Всесвітня Гімназіада в Марокко 2018 - змагання, які являли собою фактично Міні-Олімпійські ігри. Участь в них взяли 122 школяра з багатьох видів спорту, які увійшли до збірної команди України.

Серед учасників змагань Бойко Віктор, вихованець відділення боксу ДЮСШ №2, який успішно захистив честь нашого міста і країни здобувши 1-ше місце у в/к 50 кг і ставши Чемпіоном Світу на Всесвітній Гімназіаді 2018.

Збірна команда України з боксу здобула 4 золотих медалі і 3 срібних, завоювавши в командному заліку 1-е місце! Про це йдеться на сторінці ДЮСШ №2 у Facebook.

Спортсмен тренується під керівництвом досвідченого тренера-викладача з боксу Скавронського Олександра Павловича.

Спортсмен, тренер та батьки висловлюють щиру вдячність за сприяння у розвитку спорту та фінансовій підтримці в організації поїздки: