• Головна
  • Кам’янецькі одинадцятикласники про ЗНО і випускний
14:04, 2 травня 2018 р.
Надійне джерело

Кам’янецькі одинадцятикласники про ЗНО і випускний

Кам’янецькі одинадцятикласники про ЗНО і випускний

Підготовка до ЗНО не менш важлива ніж підготовка до випускного балу – хвилююче, вперше і все дуже серйозно. Кам’янецькі одинадцятикласники поділилися своїми переживаннями, хвилюванням та секретами з підготовки до ЗНО. 

Не обминули й теми випускного балу, адже це їх перший самостійний крок в доросле життя.

Анастасія, розповіла про підготовку до ЗНО та випускного балу:

Кам’янецькі одинадцятикласники про ЗНО і випускний, фото-1

Я готуюся до ЗНО з репетиторами. Вибрала 3 предмети – українська мова та література, історія України та англійська мова. Ціни на репетиторів коливаються в межах від 70 до 100 грн. Планую підкорювати факультети іноземної філології.

А підготовкою до випускного почну займатися в червні, та на зачіску і макіяж вже записалася. Разом з однокласниками робили спільні фотосесії, але про альбом ще не говорили. Організаційними питаннями випускного балу займаються батьки.

Олександра поділилася деталями своєї підготовки до випускного балу та вступу у заклад вищої освіти:

Кам’янецькі одинадцятикласники про ЗНО і випускний, фото-2

Особисто я готуюсь з репетиторами, але є й ті, що готуються самостійно і відвідують безкоштовні консультації у вчителів. Буду здавати ЗНО з української та англійської мов й історії України, за 1 год 30 хв з кожним з репетиторів плачу 100 грн. Якщо затримуюсь на репетиторстві до 2-ох год ціна не змінюється. В тиждень витрачаю десь близько 5 год з репетиторами і ще додатково готуюсь сама. Планую подавати документи в різні університети, але приорітетним роблю Кам’янецький університет, бо не хочу їхати з рідного міста.

Підготовкою до випускного активно займається весь клас. З батьками завжди йдемо на компроміс, коли виникають якісь суперечності. Вже замовили випускний альбом, це питання вдалось вирішити легко, бо його буде робити мама однієї з учениць. Я вже записалась на макіяж і зачіску, за моїм ескізом шитимуть випускне плаття. Випускний відбудеться після ЗНО з врученням атестатів 27 червня.

В середньому на тиждень, займачись з репетиром, школярі витрачають близько 500 грн. В місяць - 2 000 грн. Кому не по кишині це "дороге задоволення", той надіється на власні сили. Та й не кожному потрібен репетитор, бо є багато таких, які впевнені в своїх знаннях. А комусь не обійтись без посиленої підготовки з репетитором, який зробить акценти на проблемних темах. З введенням ЗНО школярі стали серйозніше відноситися до вступу у заклади вищої освіти, підготовку до якого хтось розпичинає з вересня, а хтось ще з 10-го класу. 

Випускний бал, безперечно, залишиться в пам’яті кожного. І кожен випускник хоче бути найкращим у цей знаменний для нього день. Але передує йому не менш важливе Зовнішнє Незалежне Оцінювання, перед яким випускники хвилюються не менше ніж перед балом. Проте так безтурботно, як у школі, вони не почуватимуться вже ніколи. На жаль, це стає зрозуміло лише тоді, коли безтурботні шкільні роки залишаються у далекому минулому. Тож побажаємо випускникам веселого свята і щасливої життєвої дороги. 

Читайте також: "ЗНО: міфи і реальність".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#зно #випускний #2018
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...