![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
08:52, 30 березня 2018 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі поліцейські затримали браконьєрів на території заповідника
![Кам'янецькі поліцейські затримали браконьєрів на території заповідника Кам'янецькі поліцейські затримали браконьєрів на території заповідника](/dist-assets/images/cap.jpg)
Двоє чоловіків ловили рибу та раків за допомогою сіток на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Зловмисників затримали на місці злочину. Усі риболовецькі знаряддя та незаконний улов вилучили.
У селі Колодіївка Кам’янець-Подільського району працівники місцевого відділення поліції разом із працівниками Національного природного парку «Подільські Товтри» на річці Дністер затримали двох місцевих жителів 34 та 42 років, які ловили рибу забороненим методом — за допомогою сіток.
У правопорушників вилучили 70 рибин та близько 50 раків, а також сітки, човен та автомобіль, на якому вони збирались перевозити улов.
Наразі спеціалісти встановлюють суму завданого браконьєрами збитку. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого, повідомляє сектором комунікації поліції Хмельницької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі