• Головна
  • Обласний етап конкурсу "Учитель року - 2018"
11:04, 2 лютого 2018 р.

Обласний етап конкурсу "Учитель року - 2018"

Фото: управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Фото: управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Упродовж 31 січня – 1 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив фінальний етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Завдання конкурсу: виявлення кращих майстрів педагогічної справи; сприяння удосконаленню професійної майстерності учителя; підвищення престижу професії учителя; стимулювання педагогічної творчості; поширення педагогічних ідей та інновацій.

Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися:

  • Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський;
  • Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький;
  • Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н;
  • Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.

Пристай Людмила Йосипівна

Горун Вадим Миколайович

Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.

Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Місто Кам’янець-Подільський представляли найкращі педагоги, які стали переможцями та призерами конкурсу на міському етапі.

Лауреатом у секції українська мова та література стала Григор'єва Тетяна Анатоліївна.

Почесне III місце у секції німецька мова посіла - Братиця Ганна Георгіївна та лауреатом стала - Яковенко Мар'яна Василівна та Горобець Інна Сергіївна.

II місце у секції фізика посів - Каспрук Сергій Якович та лауреатом став Дудар Ігор Миколайович.

Лауреатом у секції фізкультура став - Декалов Дмитро Валентинович та Лірук Володимир Петрович.

Вітаємо наших переможців та бажаємо всім творчого натхнення, миру, добра, процвітання! Нехай підкорюються всі професійні вершини!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #вчитель #призери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...