Обласний етап конкурсу "Учитель року - 2018"

Фото: управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, Мар'яна Васильчук
Фото: управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Упродовж 31 січня – 1 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив фінальний етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Завдання конкурсу: виявлення кращих майстрів педагогічної справи; сприяння удосконаленню професійної майстерності учителя; підвищення престижу професії учителя; стимулювання педагогічної творчості; поширення педагогічних ідей та інновацій.

Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися:

  • Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський;
  • Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький;
  • Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н;
  • Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.

Пристай Людмила Йосипівна

Горун Вадим Миколайович

Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.

Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Місто Кам’янець-Подільський представляли найкращі педагоги, які стали переможцями та призерами конкурсу на міському етапі.

Лауреатом у секції українська мова та література стала Григор'єва Тетяна Анатоліївна.

Почесне III місце у секції німецька мова посіла - Братиця Ганна Георгіївна та лауреатом стала - Яковенко Мар'яна Василівна та Горобець Інна Сергіївна.

II місце у секції фізика посів - Каспрук Сергій Якович та лауреатом став Дудар Ігор Миколайович.

Лауреатом у секції фізкультура став - Декалов Дмитро Валентинович та Лірук Володимир Петрович.

Вітаємо наших переможців та бажаємо всім творчого натхнення, миру, добра, процвітання! Нехай підкорюються всі професійні вершини!

конкурс вчитель призери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
324 перегляди у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073