• Головна
  • Батьки відповідальні за своїх дітей
15:02, 19 січня 2018 р.

Батьки відповідальні за своїх дітей

Батьки відповідальні за своїх дітей

Відповідно до чинного законодавства України, батьки несуть відповідальність за виховання дітей, здобуття ними середньої освіти.

Проте, не завжди батьки розуміють свою роль в житті дитини, не створивши умов для її повноцінного розвитку, навчання. Іноді дитині доводиться зазнавати страждань через пиятику батьків, постійні сварки, нерозуміння вікових особливостей дитини.У 2017 році взято на облік служби у справах дітей 10 дітей, яким батьки не забезпечують належного виховання, чотирьох довелося тимчасово влаштувати до Центру соціально-психологічної реабілітації служби у справах дітей облдержадміністрації, організовано перевірку умов проживання 71 дитини, проведено відповідні бесіди з батьками, 52 сім’ї передано під супровід Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

За неналежне виконання обов’язків з виховання дітей у 2017 році притягнуто до адміністративної відповідальності 109 батьків, за здійснення насилля в сімֹ’ї - 79. Заявлено три позови органу опіки та піклування до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду про позбавлення батьківських прав, батьків, які злісно ухиляються від виховання дітей, а також надано 17 висновків органу опіки та піклування про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#батьківство #відповідальність #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...