
12:48, 13 грудня 2017 р.
Крадіжка по-кам'янецьки

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському 12 грудня сталась крадіжка майна.
Як йдеться упрес-релізіоперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, 12 грудня в період з 15:00 до 19:00 години по вулиці Лесі Українки невстановлена особа з салону автомобіля «Део Сенс» 47-річного місцевого жителя викрала ноутбук «НР» та 1800 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:37, 12 червня
00:12, 22 червня
13:36, 12 червня
00:12, 22 червня
13:45, 12 червня
Коментарі