
16:31, 11 грудня 2017 р.
ДЮСШ Кам'янець-Подільського району виборола призові місця на чемпіонаті області з настільного тенісу

9 грудня в місті Хмельницькому в спортивному залі ДЮСШ №3, відбувся командний чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат в трьох вікових групах, повідомляють у офіційній спільноті у соціальній мережі Фейсбук.
В цих змаганнях взяли участь учні Кам'янець-Подільської районної ДЮСШ. У віковій групі 2006 рік і молодше серед дівчат наші вихованці (Грицак Анна, Стрільчук Анна) зайняли І місце, а команда юнаків (Шевчук Богдан, Атаманчук Артем) ІІІ місце.
У віковій категорії 2003-2005 р.н. команда дівчат (Саламаха Анна, Тручок Олександра) зайняли ІІІ місце, команда юнаків ІV місце.
Підготували команди тренери-викладачі Дмитро Сабадаш, Микола Чорний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Де плануєте зустрічати Новий Рік?
проголосувало 348 відвідувачів
Вдома у сімейному колі.
69,5%
Зніму квартиру та відсвяткую з друзями.
4,0%
Клуб, кафе, ресторан.
2,9%
Біля міської новорічної ялинки.
2,6%
Поїду в інше місто.
4,3%
За кордоном.
1,1%
Не буду зустрічати. Піду спати.
15,5%
Останні новини
13:10
Вчора
13:22
12 червня
21:35
11 червня
21:21
11 червня
21:09
11 червня
Оголошення
13:45, 12 червня
13:36, 12 червня
13:36, 12 червня
13:43, 12 червня
13:37, 12 червня
Коментарі