![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:36, 29 листопада 2017 р.
Через пральну машинку за грати
![Через пральну машинку за грати Через пральну машинку за грати](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 листопада, слідчим Кам’янець-Подільського відділу поліції оголошено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» 24 –річному місцевому жителю - повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук, інспектор моніторингу міського відділу поліції Руслана Марчук.
Подія мала місце, 22 листопада близько 01 год. 30 хв., раніше судимий молодик, знаючи про те, що його сусідка відсутня вдома, яка мешкає з ним в одній секції гуртожитку по вул.Праці пошкодив віконе скло та проник до неї в кімнату звідки викрав пральну машину-автомат марки «Samsung». Злочин підозрюваний вчинив з легкістю так, як мав досвід за плечима щодо вчинення майнових злочинів за які раніше судимий. Вчинивши кримінальне правопорушення чоловік довго теж не думав, де подіти добро, а швиденько реалізував іншому сусіду по гуртожитку. Отримані кошти злочинець витратив на власні потреби.
Наразі майно потерпілої вилучено в якості речового доказу та буде повернуто. На підозрюваного чекає покарання передбачене санкцією ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України - позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі