![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:53, 29 листопада 2017 р.
Психологічний тренінг для дітей 9-10 класів
![Психологічний тренінг для дітей 9-10 класів Психологічний тренінг для дітей 9-10 класів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Напередодні Міжнародного Дня людей з особливими потребами, який відзначаємо 3 листопада, у Центрі дитячої та юнацької творчості під керівництвом практичного психолога Ірини Марціновської відбувся тренінг для школярів 9-10 класів.
Школярі мали змогу розширити світогляд про осіб з особливими потребами. Під час психологічної гри пізнали основні труднощі, з якими зіштовхуються люди з нетиповим розвитком; спробували себе в ролі людей з фізичними обмеженнями та обговорили свої відчуття.
Важливими були висновки школярів про те, що поряд із нами живуть, навчаються діти з особливими потребами, і вони розраховують на нас, на нашу підтримку та дружбу. Підсумок підвели однією актуальною фразою «Бачити в іншій людині друга, а вже потім – його проблему!».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Якою соціальною мережею ви користуєтесь?
проголосував 141 відвідувач
Facebook
73,0%
Twitter
1,4%
Instagram
6,4%
В контакті
5,7%
Однокласники
2,8%
ц.укр
0,0%
я не користуюсь соціальними мережами
10,6%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі