Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: географія та астрономія

Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: географія та астрономія, Мар'яна Васильчук

У кінці листопада продовжується проведення ІІ етапу предметних олімпіад, переможці яких матимуть змогу перейти на обласний рівень.

Вже проведено олімпіади з 4 предметів - трудового навчання, української мови, фізики та історії.

25 листопада було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка проходила у ЗОШ №2.

8 клас: I місце - Калинюк Дар'я НВК "Антей" (Бучковський О.В.), II місце - Чепурний Дмитро ліцей (Матвійчук Т.М.), Макар Василь НВК №14 (Кирик М.М.), Сеник Богдан ЗОШ №12 (Гудима О.М.), III місце - Савель Сергій ЗОШ №17 (Мисько Т.О.), Карвасарський Андрій ЗОШ №15 (Савич О.І.), Тищук Ілля НВК №13 (Гладиш О.В.), Рушелюк Дмитро ЗОШ №8 (Ракоча І.В.), Пшеничнюк Максим НВК №3 (Нестерова Г.І.).

9 клас: I місце - Уриш Вікторія ліцей (Матвійчук Т.М.), II місце - Васютін владислав ЗОШ №11 (Маліщук В.М.), Семенишин Максим НВК №3 (Нестерова Г.І.), III місце - Пацулко Єлизавета СЗОШ №1 (Руда Е.Б.), Прокопій Олексій ЗОШ №2 (Гейтал і.В.), Свенський Ілля ЗОШ №12 (Гудима О.М.), Хомов Валентин НВК № 14 (Годнюк О.В.), Свіцька Марія ЗОШ № 15 (Савич О.І.).

10 клас: I місце – Мусатов Ярослав ліцей (Матвійчук Т.М.), II місце - Кулявий Михайло ЗОШ №16 (Фреюк Г.С.), Нетеча Єлизавета НВК №14 (Годнюк О.В.), III місце – Жмудовський Андрій НВК «Антей» (Бучковська О.В.), Вдовиченко Вікторія ЗОШ №17 (Воронцова Г.С.), Подгурний Давід НВК №13 (Гладиш О.В.), Панцир Олена НВК №9 (Жило О.А.), Слободян Анастасія ЗОШ №6 (Бойко В.А.).

11 клас: I місце – Чорнобай Денис ліцей (Матвійчук Т.Н.), II місце – Деркач Інна НВК №3 (Нестерова Г.І.), III місце – Куца Анастасія ЗОШ №16 (Фреюк Г.С.), Олькова Інна ЗОШ №12 (Гудима О.М.).

ЗООП: I місце - Ліпецький Павло КПЛзПВФ (Гарбар В.В.), III місце – Криворучко Елладій КПЛзПВФ (Гарбар В.В.).

26 листопада було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у ЗОШ №2. Фахове журі визначило призерів олімпіади.

10 клас: I місце – Зегельман Марк ліцей (Смольницький Ю.М.), II місце – Андруховський Денис СЗОШ №5 (Люхоцька О.Є.), III місце – Гордєєва Софія ліцей (Смольницький Ю.М.), Матіюк Олександр ЗОШ №17 (Лізнюк Л.І.).

11 клас: I місце – Боднар Олександр СЗОШ №1 (Теличко І.І.), II місце – Павлюк Богдан ЗОШ №16 (Павлюк Н.В.), III місце – Ільчик Олександр НВК №3 (Касапчук С.Я.).

предметніолімпіади географія астрономія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
182 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073