![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
23:00, 25 листопада 2017 р.
У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло немовля
![У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло немовля У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло немовля](/dist-assets/images/cap.jpg)
24 листопада о 10:21 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у селі Кадиївці Кам’янець-Подільського району на Хмельниччині. Негайно на місце події вирушили два відділення 5-ї і 6-ї державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
Рятувальників викликали сусіди горілої хати. Люди побачили, що з вікна йде густий дим і одразу кинулися на допомогу. На момент пожежі у будинку знаходилося двоє маленьких дівчаток — віком 1,8 та 3 роки. Мати однієї з дівчат, теж неповнолітня громадянка, у цей час готувала їжу у поруч розташованій літній кухні. Ще до прибуття вогнеборців селяни самотужки витягти дітей з вогню і попутною автівкою відправити їх до лікарні. Дорогою менша дівчинка померла, а старша нині у реанімаційному відділенні Кам’янець-Подільської районної лікарні.
Вогнеборцям вдалося швидко приборкати полум’я, о 10:40 відбулася локалізація, а о 10:45 — повна ліквідація. Вогонь встиг знищити диван, власне він і став епіцентром вогню.
![У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло не..., фото-1 У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло немовля, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як з’ясувалося згодом, будинок належить 44-річній багатодітній матері. Господині на момент пожежі вдома не було. Про те, що її онука загинула, а молодша донька у лікарні жінку сповістили рятувальники. Від жахливої новини у жінки стався напад, впоратися із горем їй допомогли фахівці психологічної служби ДСНС, які працювали на місці події. Як повідомив сільський голова, постраждала родина на обліку як неблагополучна у соціальних службах не перебувала.
![У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло не..., фото-2 У Кам'янець-Подільському районі під час пожежі загинуло немовля, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ймовірна причина пожежі — порушення правил безпеки під час експуатації пічного опалення.
Служба порятунку Хмельниччини звертається до громадян: пильнуйте дітей! Не залишайте неповнолітніх самих вдома, контролюйте їхнє місцеперебування, а головне навчайте дітей правилам пожежної безпеки. Ці прості правила вбережуть Вас і ваших дітей від біди!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі