Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: трудове навчання, українська мова

Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: трудове навчання, українська мова, Ірина Ільницька

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

На даний момент проведено олімпіади уже з 2 предметів: трудове навчання та українська мова.

Учні загальноосвітніх шкіл хвилюються, адже переможці міського етапу відправляться представляти місто на обласний етап, і щоб не говорили, у сучасному суспільстві модно бути розумним та здобувати призові місця на різноманітних конкурсах, адже дитині це додає впевненості та розуміння, що високий рівень знань розширює можливості та шляхи реалізації.

Отже, 11 листопада у ЗОШ №17 проходила олімпіада з трудового навчання. Матеріально-технічні умови навчальних шкільних майстерень школи, їх стан забезпечують проведення змагань між дівчатами та хлопцями 9 та 11 класів (разом 36 учасників) шкіл нашого міста.

Призові місця розподілились таким чином:

9 клас (обслуговуючі види праці): I місце - Гуменюк Дана ЗОШ №8 (Соколовська Ю.Г.); II місце – Литвинюк Аліна ЗОШ №15 (Бурба О.Й.), Потапов Інна ЗОШ №10 (Нетяга О.В.); III місце – Оленич Олександра НВК №13 (Кінецька О.О.), Кособуцька Діана ЗОШ №16 (Чайковська Л.Б.).

9 клас (технічні види праці): I місце – Питянчин Михайло НВК №3 (Обраузмов О.Ю.); II місце – Пастух Ярослав ЗОШ №16 (Рогожинський В.В.); III місце – Мрачковський Олександр ЗОШ №15 (Лемешко О.М.), Грищенко Богдан ЗОШ №17 (Побережний О.М.).

11 клас: I місце – Комарніцький Валентин НВК №3; II місце – Зюбрицький В’ячеслав ЗОШ №17 (Побережний О.М.); Ткач Володимир ЗОШ №10 (Яцишин О.В.).

11 клас (дівчата): I місце – Мороз Анастасія ПНВО НАК №9 (Дульська А.А.); Станіславська Марина ЗОШ №15 (Бурба О.Й.), Ольхова Інна ЗОШ №12 (Байгота С.В.); III місце – Кравець Вікторія ЗОШ №8 (Соколовська Ю.Г.).

Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: трудове навчання, українська мова, фото-1 Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: трудове навчання, українська мова, фото-2 Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: трудове навчання, українська мова, фото-3 Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: трудове навчання, українська мова, фото-4

12 листопада відбувся II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови у НВК №14.  Призові місця посіли:

7 клас: I місце – Янчук Єлізавєта НВК №14 (Пазій О.В.); II місце – Григоришена Анастасія НВК №8 (Яворницька І.Є.), II місце – Хрінчак Анна ЗОШ №6 (Махно О.М.); III місце – Цішковський Євген СЗОШ №1 (Гикавчук Я.В.), Швець Юлія СЗОШ №5 (Волощук Н.О.).

8 клас: I місце – Калинюк Дар’я Атнтей (Коваленко Д.Б.); II місце -  Вненогородська Анастасія НВК №13 (Верджбіцька Л.В.), Савельєва Діана НВК №8 (Кравець І.В.), Наливайко Ілля НВК №14 (Коваль С.О., Клим С.З.); III місце - Рарицька Софія СЗОШ №5 (Соловйова Н.М.), Богуцька Вікторія НВК №9 (Шедловська Н.В.), Янчук Віта ліцей (Пристай Л.Й.)

9 клас: I місце – Слободян Уляна НВК №3 (Вальчук О.О.); II місце – Романова Вікторія ЗОШ №10 (Гуцал О.В.), Хомов Валентин НВК №14 (Клим С.З.), Заремська Юлія ліцей (Пристай Л.Й., Мироненко О.Г.); III місце – Лупійчку Дар’я СЗОШ №5 (Бондарчук Л.М.), Чорнописька Вікторія НВК №8 (Кравець І.В.), Дзізінська Богдана ЗОш №12 (ЗавецькаЛ.Я.).

10 клас: I місце – Бакай Катерина ЗОШ №7 (Матковська Т.В.), Овчар Іванна ЗОШ №16 (Паламар В.В.); II місце – Слободян Анастасія ЗОШ №6 (Фурманчук О.В.), Циц Дарія НВК №8 (Яворницька І.Є.), Вдовиченко Вікторія ЗОШ №17 (Холявко Т.В.); III місце – Завадовська Єліавєта НВК №14 (Коваль С.О.), Кузик Юлія школа-інтернат (Ровна О.В.), Хабовська Анастасія ліцей (Пристай Л.Й.).

11 клас: I місце – Рачковська Антоніна НВК №3 (Сарап О.М.), Буток Олександра НВК №14 (Сторожук А.В.); II місце – Шахрай Яна ЗОШ №12 (Пастух Л.І.), Балан Денис військовий ліцей (Войтович О.Б.), Савицька Валерія ліцей (Орищук Л.М.); III місце – Дубінська Сафія СЗОШ №5 (Рощупкіна Л.С.), Зелінська Анастасія ЗОШ №7 (Атаманчук А.І.), Боднар Юлія НВК №9(Худа Т.В.). 

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги здобути перемогу в наступному етапі.

Олімпіади переможці міськийетап
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
250 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073