• Головна
  • Вертикальний забіг сходами каньйону
09:09, 6 листопада 2017 р.

Вертикальний забіг сходами каньйону

Вертикальні забіги сходами набирають популярності у Камянці-Подільському. 26 жовтня студенти міста долали дистанцію у 12 поверхів (216 сходинок), підкорювали найвищу будівлю міста готель «7 днів» - https://www.3849.com.ua/news/1840976

Забіг повинен був мати продовження для інших вікових категорій, але був перенесений на невизначений період. Камянчани так захопились ідеєю, що вирішили провести вертикальний забіг сходами, що знаходяться біля скверу «Лебедине озеро» та ведуть вниз по каньйону до річки Смотрич. Дистанція налічувала, приблизно 180-200 сходинок, на жаль, ніхто з учасників не підрахував.

Всього до участі в забігу вирішили долучитись 17 учасників. Дух боротьби панував серед учасників, але найбільше боротьби із собою, кожен хотів спробувати за який час подолає дистанцію.

Отже, переможці забігу визначались у двох категоріях «жінки» та «чоловіки». Височанський Андрій посів почесне I місце із часом – 0:39:7, Шибунько Марина I місце посіла із часом – 1:07:8.

Вертикальний забіг сходами каньйону, фото-3

Ідея вертикальних забігів цікава, тому сподіваємось вона набуде популярності в нашому місті та буде регулярною із вибором цікавих локацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію