![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
18:58, 4 листопада 2017 р.
У Кам'янець-Подільському районі знищили артилерійський снаряд часів Другої Світової війни
![У Кам'янець-Подільському районі знищили артилерійський снаряд часів... У Кам'янець-Подільському районі знищили артилерійський снаряд часів Другої Світової війни](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 листопада о 13:30 піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в спеціально відведеному місці знищили артилерійський снаряд калібру 152 мм. часів Другої Світової війни.
Вибухонебезпечний предмет було виявлено напередодні в с. Колубаївці Кам`янець – Подільського району.
Шановні громадяни, дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим паче, - не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі