• Головна
  • 5-ти денний курс з тактичної медицини в Кам’янці-Подільському
09:51, 28 вересня 2017 р.

5-ти денний курс з тактичної медицини в Кам’янці-Подільському

5-ти денний курс з тактичної медицини в Кам’янці-Подільському

27 вересня у м. Кам’янці-Подільському успішно завершився 5-ти денний курс «Тактика надання медичної допомоги в умовах бойових дій» який проводили інструктори Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Патріот».

В даному курсі, що складався з теоретичної та практичної частин, взяли активну участь військовослужбовці медичного пункту Центру розмінування. Навички військовослужбовців відпрацьовувались в польових умовах, максимально наближених до бойових, (з використанням імітаційних піротехнічних та медичних засобів). Слухачі курсів вивчали основи сортування поранених, специфіку надання медичної допомоги на етапах евакуації та пройшли тест-оцінювання.

Начальник медичної служби Центру розмінування майор медичної служби Володимир БІРЖАК висловив подяку інструкторам з Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Патріот» за проведення даного курсу та зазначив, що набуті знання та практичні навички будуть використовуватися військовими медиками для збільшення ефективності надання першої медичної допомоги пораненим військовослужбовцям в умовах реального бою та включені в програму підготовки особового складу частини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тактичнамедицина #курс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...