
13:13, 27 вересня 2017 р.
Дівчата гратимуть у футбол
Вже цієї неділі, 1 жовтня, на стадіоні К-ПНУ імені Івана Огієнка відбудуться фінальні ігри Чемпіонату України з флаг футболу.
Змагатися за призові місця будуть «Вовчиці» (м. Вінниця), «Бульдожки» (м. Київ) та місцева команда «Титаніди К-ПНУ».
Нагадаємо, що цьогорічний Чемпіонат України стане другим для наших дівчат. Ігри обіцяють бути справді видовищними, а боротьба за титул Чемпіонок України несамовитою.
Прийдіть на стадіон, станьте учасниками унікальної для нашого міста події та підтримайте Титанід! Початок: 13:00. Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Ольга Гаряча
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
Коментарі