
12:31, 25 вересня 2017 р.
II відкритий регіональний турнір з тенісу

15-17 вересня, за підтримки відділу молоді та спорту, в м. Кам’янець–Подільському відбувся другий відкритий регіональний турнір з тенісу серед дівчат та юнаків віком до 10 років пам’яті тренера-викладача Б.Г. Фельгіна.

В змаганнях взяли участь 32 юних тенісистів з м. Хмельницького, м. Тернополя, м. Стрій Львівська обл. та вихованці Кам’янець-Подільської Дитячої юнацько-спортивної школи № 2, повідомляють на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Переможцями змагань серед юнаків стали:
І місце – Микита Білозерцев (м. Хмельницький);
ІІ місце – Антон Горлевськи (м. Хмельницький);
ІІІ місце – Тимур Болбов (м. Хмельницький).
Серед дівчат призові місця розподілилися таким чином:
І місце – Анна Климова (м. Хмельницький);
ІІ місце – Анастасія Дармороз (м. Хмельницький);
ІІІ місце – Юліана Шило (м. Тернопіль);
ІV місце – Валерія Заболотна (м. Хмельницький);
V місце – Кіра Дякіна (м. Кам’янець-Подільський).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Де ви скупляєтесь (одяг, взуття):
проголосувало 168 відвідувачів
на ринку
26,8%
в магазинах
28,6%
в Інтернеті
17,3%
в секонд-хенді
27,4%
Останні новини
06:08
6 червня
17:18
4 червня
11:06
4 червня
ТОП новини
Оголошення
13:45, 26 травня
1
10:59, 5 червня
17:52, 25 травня
14
Коментарі