
Рятувальники
12:58, 3 вересня 2017 р.
Під час фестивалю "Республіка" хлопець впав в урвище біля Старої фортеці
Рятувальники
2 вересня о 22:14 на пункт зв’язку 6 ДПРЧ надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога в пошуках потерпілого, який впав з урвища біля Старої Фортеці, повідомляє "Служба порятунку 101 Кам'янця-Подільського" на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Відділенням 6 ДПРЧ було проведено пошукові роботи, в результаті чого знайдено жителя м. Львів 1998 р.н., якого було транспортовано до карети медичної допомоги.
Потерпілого направлено в Кам’янець-Подільську міську лікарню №1, де з'ясувалось, що травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату не виявлено.
Нагадаємо, що минулого року під ча фестивалю загинула 22-річна киянка, впавши у каньйон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:20, 19 червня
10:45, 14 червня
11
13:44, 17 червня
11
10:45, 14 червня
15
12:20, 19 червня

Коментарі