• Головна
  • Кам'янчан запрошують долучитись до розгляду проектів містобудівної документації
14:01, 11 серпня 2017 р.

Кам'янчан запрошують долучитись до розгляду проектів містобудівної документації

Кам'янчан запрошують долучитись до розгляду проектів містобудівної документації

89 сесією VI скликання від 11.08.2015 року прийнято рішення щодо внесення змін до Генерального плану, історико-архітектурного опорного плану, меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів міста Кам’янця-Подільського, повідомляють на сайті міської ради.

Замовником зазначеної містобудівної документації виступає виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради, розробниками є Державне підприємство науково-дослідний і проектний інститут містобудування м. Київ та науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень.

Оновлений проект основного креслення Генерального плану міста Кам’янця-Подільського розміщено на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської радив розділі «Наше місто».

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції щодо внесення змін до Генерального плану приймалися з 03 січня 2017 року по 10 лютого 2017 року.

Громадські слухання з розгляду проекту внесення змін до Генерального плану, історико-архітектурного опорного плану, меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів міста Кам’янця-Подільського відбудуться о 13.00 13 вересня 2017 року та відбудуться у сесійній залі адмінбудинку Кам’янець-Подільської міської ради за адресою: площа майдан Відродження, 1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проекти #містобудування #міськарада.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...