![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:40, 21 липня 2017 р.
Кам`янчанин здобув срібло на Кубку Європи з дзюдо
7-8 липня в польському м. Гдиня пройшов Кубок Європи з дзюдо серед молоді до 21 р. Студент 4 курсу факультету фізичної культури КПНУ імені Івана Огієнка Леонід Гасюк виборов срібну медаль. Він впевнено йшов до фіналу, долаючи всіх суперників. Та у фінальному поєдинку був покладений на лопатки російським спортсменом, в результаті чого опинився на другій сходинці п’єдесталу. Про це повідомляє Студентський меридіан.
Вітаємо зі здобуттям срібла і бажємо нових перемог!
![Кам`янчанин здобув срібло на Кубку Європи з дзюдо, фото-1 Кам`янчанин здобув срібло на Кубку Європи з дзюдо, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі