• Головна
  • Молодіжні активісти Кам`янця повертають «Лігу об’єднаної молоді»
10:13, 20 липня 2017 р.

Молодіжні активісти Кам`янця повертають «Лігу об’єднаної молоді»

Молодіжні активісти Кам`янця повертають «Лігу об’єднаної молоді»

Представники 13 молодіжних організацій Кам`янця-Подільського 19 липня оголосили про створення «Ліги об’єднаної молоді». У нашому місті «ЛОМ» уже функціонував десять років тому, тоді на основі обєднання вдалося сформувати Молодіжний парламент. На думку ініціаторів зібрання, така організація знову зможе дати якісні результати для розвитку молоді.

На зустрічі активістів обрали голову об`єднання - Андрія Зайця, відомого режисера та громадського активіста. Його заступником став Євген Касап («СД_Платформа. Кам’янець-Подільський»), а секретарем - Христина Будурович (ВГО «Інститут «Республіка»). Представник від міської влади Лілія Шкира, заступник завідувача молоді та спорту, зазначила, що міський уряд готовий надалі співпрацювати з активістами.

Молодіжні активісти Кам`янця повертають «Лігу об’єднаної молоді», фото-1

Євген Касап також наголосив:

"У нас в місті дуже багато організацій, тому ми вирішили, що доречним буде зібрати усі ці ініціативи. Попередній «ЛОМ» увібрав у себе всю активну молодь і допомагав реалізовувати будь-які проекти. Ми хочемо відновити таку ж платформу. До речі, наша організація відкрита для всіх, ми готові співпрацювати з окремими людьми, із творчою молоддю, з усіма, хто має цікаві ідеї".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Організація #місто #об`єднання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...