![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:40, 11 липня 2017 р.
Спортсменки клубу "Веломан Екстрім" здобули бронзу на змаганнях
П`ятого липня у Львові стартував чемпіонат України у багатоденній велосипедній гонці.
Протягом п'яти днів спортсменки клубу "Веломан Екстрім" змагалися на дорогах Львівщини. Христина Радіонова, Ніна Грузевич та Вероніка Шуть виступали у складі збірної Хмельницької області, Ольга Кулинич та Оксана Клячіна - Київської. З четвертого та п'ятого місць у командному пролозі розпочали чемпіонат спортсменки клубу. На другому етапі у груповій гонці наміри хмельничан поборотися за медалі продемонструвала Христина, з і стокілометровою дистанцією вона впоралась четвертою. Відразу за нею фінішну лінію перетнула Ольга.
![Спортсменки клубу "Веломан Екстрім" здобули бронзу на змаг..., фото-1 Спортсменки клубу "Веломан Екстрім" здобули бронзу на змаганнях, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У розіграші чемпіонства у гонці в гору, на третьому етапі багатоденної гонки, близькими до п'єдесталу були Ольга Кулинич, яка показала четвертий результат, та Христина Радіонова, яка була шостою. Команда ж Хмельницької області у цьому виді стала другою.
У груповій гонці четвертого дня змагань Оксана Клячіна була п'ятою. Свій вклад в успіх команди Хмельницької області зробила Ніна Грузевич. Цього разу вона фінішувала найвище - на сьомій позиції, тоді як партнерки по команді - у другому десятку. На останньому етапі Оксана, Христина, Ніна та Ольга зайняли з восьмого по одинадцяте місце, відповідно.
![Спортсменки клубу "Веломан Екстрім" здобули бронзу на змаг..., фото-2 Спортсменки клубу "Веломан Екстрім" здобули бронзу на змаганнях, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
У результаті, в особистому заліку багатоденки спортсменки клубу замкнули першу десятку класифікації: 8 місце - Оксана Клячіна, 9 місце - Ольга Кулинич, 10 місце - Христина Радіонова, 11 місце - Ніна Грузевич, 14 місце - Вероніка Шуть.
Команда Хмельницької області завдяки зусиллям Христини, Ніни та Вероніки - бронзовий призер чемпіонату! Ольга та Оксана з командою Київської області - четверті. Попереду - Миколаївська та Львівська області.
Про це повідомляють на офіційній сторінці спортивного клубу "Веломан Екстрім" у Фейсбук.
Вітаємо дівчат!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі