• Головна
  • Спортивний клуб "Веломан Екстрім" призер чемпіонату України в олімпійських видах з велоспорту на шосе
13:23, 28 червня 2017 р.

У Буковелі завершився чемпіонат України в олімпійських видах з велоспорту на шосе. Для участі, традиційно, прибули усі кращі українські гонщики та гонщиці, щоб протягом тижня з’ясувати хто є найсильнішим у 2017-му році. Серед них і семеро представниць СК “Веломан Екстрім”. Троє жінок – Khristina Radionova , Оксана Клячина , Nina Hruzevych ; двоє юніорок – Вероника Шуть , Оля Кулинич та двоє дівчат – Юля Калинюк , Вика Пархомюк (Vika Parhomuk) , які спробували свої сили у старшій віковій групі. Усі перегони проводилися на складній гірській трасі з затяжними підйомами та крутими спусками.

20-го та 21-го червня визначили переможців у індивідуальній гонці на час. У 18-ти кілометровому заїзді найкраще себе проявила Христина Радіонова. Вона стала дев’ятою серед жінок та третьою серед спортсменок віком до 23-х років. Оксана Клячіна – 13-а, Ніна Грузевич – 14-а. Чемпіонкою ж стала досвідчена Євгенія Висоцька.

Юніорок у цій дисципліні обмежили дистанцією у десять кілометрів. Ользі Кулинич тут не було рівних, вона продемонструвала найкращий час та здобула золото. Вероніка Шуть, також далеко не статист у цьому виді, важку дистанцію подолала з третім часом і завоювала бронзу чемпіонату у гонці на час. Обоє учасниць, що представляли СК “Веломан Екстрім” піднялися на п’єдестал пошани. Чудовий результат!

Передостанній день національної першості, не зважаючи на гарну погоду, видався важким для організаторів, суддів та тренерів, оскільки за день було проведено дві групові гонки – у жінок та у юніорок. Еліта їхала 90 кілометрів виснажливої гірської траси. Тринадцятеро гонщиць не зуміли підкорити дистанцію. Дев’ятеро не вклалися у ліміт часу, троє були зняті за відставання, а одна взагалі знепритомніла. Наші Христина та Ніна витримали напругу гонки та фінішували на 10-й та 12-й позиції, відповідно, а в категорії U23 посіли друге та четверте місце. Тріумфатором змагань стала Євгенія Висоцька, яка і у цьому виді була найкращою.

Юніорки визначили переможця на значно коротшій дистанції – 36 кілометрів. На те їм знадобилось півтори години. Наша чемпіонка у гонці на час та лідер юніорського пелотону України Ольга Кулинич вкотре підтвердила свою надзвичайну працездатність. Не довго роздумуючи вона поїхала у відрив та в результаті закінчила гонку першою. Вероніці Шуть також вдалося відірватися від переслідувачів. Впродовж гонки вона намагалась обмінятися місцями на подіумі з Софією Шевченко, яка виграла у неї гонку з роздільним стартом і знову їхала другою. Майже діставала суперницю на затяжних підйомах, але змінити ситуацію так і не вдалося. Повтор подіуму серед юніорок, Ольга – чемпіонка, Вероніка – бронзова призерка у груповій гонці. Також непогано себе проявила Юлія Калинюк, вона фінішувала сьомою, Вікторія Пархомюк – десята.

Окрім того, за підсумками чемпіонату було скомплектовано збірні команди України для участі у чемпіонаті Європи. До складу кандидатів на участь в категорії “U23” увійшли наші Христина Радіонова та Ніна Грузевич, а у категорії “юніорки” – Ольга Кулинич та Вероніка Шуть.

Повідомляють на офіційній сторінці спортивного клубу "Веломан Екстрім" у Фейсбук.

Вітаємо дівчат і дякуємо за стовідсоткову віддачу!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #велоспорт #Буковель #"ВеломанЕкстрім"