![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:03, 21 червня 2017 р.
Кам`янчанки на турнірі з флаг-футболу у Вінниці
![Кам`янчанки на турнірі з флаг-футболу у Вінниці Кам`янчанки на турнірі з флаг-футболу у Вінниці](/dist-assets/images/cap.jpg)
На вихідних у Вінниці відбувся дружній турнір із жіночого флаг-футболу. У змаганнях взяли участь такі команди: «Валькірії» (м. Дніпро), «Вовчиці» (м. Вінниця) та «Титаніди» (м. Кам’янець-Подільський).Турнір закінчився із таким результатом: Вовчиці-Валькірії 46:6, Вовчиці-Титаніди 43:20, Титаніди-Валькірії 24:0.
Капітан та квотербек «Титанід» Вікторія Свирида розповіла про враження від змагань:
Ми дуже задоволенні результатами турніру. Перемога завжди тішить та надає сил, а поразка, на мою думку, є гідною, порівнюючи із попередніми матчами. Приємно, що суперник вважає, що ми стали сильними та зібраними. Такі результати безумовно надихають та сповнюють сил. Плануємо і далі розвиватись, удосконалюватись, відточувати кожну комбінацію та навички кожного гравця. В майбутньому прагнемо проводити частіше турніри такого ж типу, товариські матчі та чемпіонати.
![Кам`янчанки на турнірі з флаг-футболу у Вінниці, фото-1 Кам`янчанки на турнірі з флаг-футболу у Вінниці, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, що цієї суботи, 24 червня, на стадіоні КПНУ імені Івана Огієнка в рамках Чемпіонату УЛАФ-2017, відбудеться видовищна гра між місцевою командою з американського футболу «Титани КПНУ» та «Гладіатори» з м. Хмельницький.
Ольга Гаряча
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі