![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:03, 20 червня 2017 р.
Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 11 до 17 червня 2017 р. відбувся Станичний табір для Кам’янець-Подільського новацтва, для пластунів віком від 6 до 11 років. Комендантом цього табору був пластун сеніор праці Володимир (о. Елевтерій, ЧСВВ) Геншляк, СМ. Учасники таборували в с. Смотричі, Дунаївецького р-н., Хмельницької обл.
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-1 Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Табір мав цьогорічну назву «ЦІКАВІ ГОРОДЯНИ або про пухнастих та повзу чих, про летючих та кусючих». Метою табору було навчити жити серед маленьких жителів нашої планети: рибок, мишок, хом’ячків, папуг і т. д. Щоб в такий спосіб заохотити дітей до відповідальності за своїми «маленькими підопічними». Новацтво зрозуміло, що наші друзі молодші теж потребують охорони та піклування в особливий спосіб.
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-2 Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Табір був насичений стислою програмою, що заставляло дітей бути в постійному русі, що не було ані вільної години на відпочинок. Також, табір був насичений різними цікавинками: вмілостями, тереновими та спортивними іграми, майстерками, таборовими заняттями, мандрівкою на гору «Сокіл».
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-3 Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
У передостанній день новаки взяли участь у таборовому ярмарку, де могли «продати» речі, які своїми руками зробили в часі табору. Ці речі продавали за особисту валюту, яка називалася «Вухань». Крім того протягом перебування в таборі діти своєю поведінкою та вчинками заробляли точки, які також перетворювались на «валюту». А на зароблені «гроші» діти купували різні смаколики. В такий спосіб освоювали знання бізнесу купівлі-продаж.
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-4 Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
В останні день таборування природа приготувала всім таборовикам НЕСПОДІВАНКУ – впав дощ. І новаки нарешті дочекались можливості взути гумаки і одягти дощовики та поміряти калабані.
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-5 Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
На завершення 26 новаків склали свою першу Новацьку Обітницю – Любити Бога і Україну! Чи дітям сподобався табір?
ТАК! Незважаючи на те, що новаки були змушені самі застеляти свої ліжка, прибирати за собою, а найгірше – пакувати свої речі для повернення додому.
![Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-6 Кам’янецькі Новаки серед Цікавих Городян, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пластовий табір – то випробування на міцність як виховників, так і дітей. На щастя, усі його пройшли.
Прес-центр міського осередку «ПЛАСТ» НСОУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі