![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:02, 19 червня 2017 р.
Срібло з літньої Універсіади з волейболу
![Срібло з літньої Універсіади з волейболу Срібло з літньої Універсіади з волейболу](/dist-assets/images/cap.jpg)
13-18 червня в місті Чернігові відбулася XIII літня Універсіада України з волейболу серед чоловічих команд. Хмельницька область була представлена командою К-ПНУ імені Івана Огієнка. Наші волейболісти перемогли команду з Донецька з рахунком 3:0 та завдали поразки господарям змагань (3:2). В сумі команда набрала 6 очок та вийшла до півфіналу, де в поєдинку із львів’янами здобула перемогу (3:1). У фіналі змагань підопічні Євгена Козака зустрілися знову з місцевою командою. Проте поступилися з рахунком 1:3 й отримали срібні нагороди.
Вітаємо гравців команди Дмитра Шоркіна, Вадима Патратія, Олександра Наложного, Віктора Краєвського, Олександра Кульбіду, Станіслава Лизанця, Ігоря Ковалікова, Олександра Мірошніченка і тренера Євгена Козака з нагородами та бажаємо нових перемог!
Кафедра спорту і спортивних ігор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:04, 24 липня
live comments feed...
Коментарі