Блог вагітної
14:53, 1 червня 2017 р.

Перший триместр

Блог вагітної
Перший триместр

Скоро ми станемо батьками. Перший триместр

У кожного відбувається це по-різному… Деякі пари з надією чекають омріяного тесту з двома смужками, адже вже довгенько мріють про появу третього члена сім`ї. Для інших це стає несподіванкою, хоч і приємною, та з пантелику збиває.

Мене швидше можна віднести до другої категорії. Дізнавшись про свою вагітність, я довго не могла прийти в себе. Щастя з`явилося пізніше, коли я побачила радісну реакцію чоловіка. От тоді я й усвідомила – скоро ми станемо батьками. Та з ` явилося нове питання – куди бігти і що робити? То ж я вирішила поділитися нашим шляхом з іншими майбутніми батьками. Можливо хтось знайде для себе корисну інформацію, а хтось згадає свій шлях спроб, помилок і перемог.

Перший триместр, фото-1

Підготовка до вагітності

Я, на жаль, не належу до тих матусь, які готувалися до своєї вагітності заздалегідь. Я жила звичайним життям: дім, робота, друзі, спортзал, плани на літо. Та, коли я завагітніла, переоцінила ситуацію. Тож, якщо ви плануєте зі своєю половинкою поповнити сім`ю, підійдіть до цього питання ґрунтовніше. Перш за все – відвідайте свого гінеколога і проконсультуйтеся з ним. Він порадить вам, у яких лікарів потрібно пройти перевірку, які аналізи здати та які вітаміни приймати. При лікарнях існують центри планування сім`ї, де вам також можуть дати хорошу консультацію. Зі свого досвіду додам, що у майбутньої мами мають бути здорові зуби, хороший стан організму, правильне харчування. Також не завадить заздалегідь приймати фолієву кислоту, яка стане вашим другом упродовж тривалого часу вагітності.

Перший триместр, фото-2

Я – вагітна: що робити далі?

Якщо ви зробили тест і він показав позитивний результат, зверніться до лікаря. Він огляне і проконсультує вас з усіх питань. До речі, не бійтеся ставити питання – це єдиний спосіб побороти страх невідомості. Не соромтеся здатися неосвіченим, адже всі через це пройшли. Лікар повідомить, коли вам потрібно стати на облік для подальшого спостереження.

Як обрати лікаря?

Це питання індивідуальне. Ви можете звернутися до лікаря, у якого спостерігалися раніше. Якщо ж такого немає, дізнайтеся хто ваш дільничий гінеколог (за місцем проживання) або ж скористайтеся рекомендаціями рідних і друзів. Головне, щоб лікар вас влаштовував і ви змогли йому довірити своє здоров`я.

Перший триместр, фото-3

Перший триместр вагітності

Багато матусь вважають цей період найважчим, адже вашому організму дуже важно пристосуватися до змін. Токсикоз, нудота, постійна сонливість, запаморочення, нестача сили – через це проходять всі. Особисто у мене сильного токсикозу не було, та погане самопочуття не покидало мене довго. Від нудоти мені допомагала вода з лимоном, ківі, мандарини, та це також індивідуально. Якщо вам хочеться спати – спіть. Давайте організмові більше часу на відпочинок і відновлення.

Не забувайте відвідувати лікаря у призначений час. Після того, як ви станете на облік, вам заведуть картку і календар вагітності. У календарі ви можете роботи свої записи, вести спостереження. Також там удосталь корисної інформації, яку можна читати, коли стоїте у чергах у лікарні. Черги…На жаль, їх потрібно із гідністю вичекати, не нервувати, адже це шкідливо для вашої крихітки. Щоб полегшити чекання беріть з собою книгу або навушники з улюбленою музикою. Також прихопіть пляшку води, яблуко, цукерку або інший перекус.

Перший триместр, фото-4

Про харчування, спорт, вітаміни та спосіб життя ми розповімо вам у наступній публікації. Тож чекайте разом з нами на своє щастя і бережіть себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вагітнісь #блог #молодаматуся #поради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...