![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:28, 30 травня 2017 р.
Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти](/dist-assets/images/cap.jpg)
24-27 травня 2017 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування (м. Києва) відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти.
До аграрного вишу столиці з’їхалися кращі студенти з усіх куточків України, а це майже 200 учасників із 18 ВНЗ та 100 коледжів.
Відкрив урочистість ректор Національного університету доктор педагогічних наук, професор Ніколаєнко С.М., який зазначив, що три дні – це нові зустрічі й знайомства, це унікальна перспектива передачі досвіду талановитої молоді, це можливість живого спілкування, якого сьогодні так бракує. А ще головною особливістю зльоту є те, що він відбувається у день відзначення 119-річниці НУБіП.
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-1 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-2 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-3 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Слова-вітання на адресу Зльоту надіслала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка відзначила, що обдарована молодь спроможна вирішити усі проблеми та розв’язати усі поставленні завдання, що висуває перед ними сучасне професійне життя.
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-4 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-5 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-6 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час урочистого відкриття відбувся святковий концерт, який вразив своєю масштабністю, різноманітністю жанрів та колоритністю.
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-7 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завершився перший день Зльоту молодіжною дискотекою («Вечір знайомств»), де студенти мали змогу познайомитися уже в неформальних обставинах.
25 травня був не менш насиченим та напруженим: участь в акції «Подаруй дитині радість» (відвідування дитячого будинку); участь у круглих дискусійних столах; участь у психологічних тренінгах; участь у засіданні об’єднаної ради студентського самоврядування. Зрештою, цей день подарував делегації студентів ПДАТУ такі здобутки: Іпатій Олександр (студент 3 стн курсу ФВМТТ) – перший заступник голови студентського самоврядування аграрних вузів України; Слобдянюк Наталія (студентка 4 курсу ФВМТТ) – II місце за участь у дискусійному столі «Історія, проблеми та перспективи розвитку тваринництва та водних біоресурсів».
У цей день усі учасники мали унікальну можливість бути присутніми на прекрасному творчому вечорі відомого актора, народного артиста України Богдана Бенюка. А на завершення - вечірня прогулянка Києвом та відпочинок після робочого дня.
26 травня розпочався із проведення II туру агродебатів. Попередньо були сформовані команди (4 команди з 2-х чол. та 2 команди з 3-х чол.). За 24 години до початку агродебатів було проведено жеребкування із визначення теми й позиції «ЗА»- «ПРОТИ» що має відстоювати кожна команда. Це був чудовий захід на якому опоненти повинні були продемонструвати не тільки свої знання, а й вміння спілкуватися, застосовуючи свою риторично-ораторську майстерність, не принижуючи гідність свого супротивника. Після непоступливої боротьби та голосування журі й присутньої аудиторії були визначені місця. Зокрема II місце посіла команда у складі Сергія Погребняка (Подільський державний аграрно-технічний університет) та Іллі Обремчука (Білоцерківський національний аграрний університет).
Вершиною заходу стала зустріч учасників дебатів із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком, міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-8 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-9 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
Звертаючись до учасників зльоту та запрошених Володимир Гройсман зауважив, що агропромисловий комплекс є локомотивом розвитку економіки країни. І підготовка високоякісних фахівців, дослідництво і інновації відіграють у цьому провідну роль. Завдання уряду – сприяти цьому. В. Гройсман привітав присутніх з річницею Національного університету біоресурсів і природокористування України, на базі якого і проходив XIX зліт студентських лідерів аграрної освіти.
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-10 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юнаки та дівчата мали змогу поставити запитання Прем’єр-міністру України. Так, студентка ПДАТУ Кушнір Ангеліна (магістрант 2-го курсу напряму підготовки ФВМТТ) запитала про перспективи розвитку ветеринарної медицини в Україні.
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-11 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після зустрічі та позитивних емоцій настав час підведення підсумків XIX зльоту, передачі естафети Уманському національному університету садівництва та урочистого закриття XIX Зльоту студентських лідерів аграрної освіти. І як годиться – «Світлина на згадку».
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-12 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-15 Відбувся XIX Зліт студентських лідерів аграрної освіти, фото-15](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі