![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:17, 30 травня 2017 р.
У Кам'янці спіймали наркомана зі стажем
40-річний кам’янчанин раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за ряд наркозлочинів. От і цього разу у нього виявили пакет із марихуаною та саморобний пристрій для куріння.
Нещодавно група реагування патрульної поліції виїхала на повідомлення про те, що з однієї із квартир в багатоповерхівці по вулиці Щорса доноситься різкий і неприємний запах.
Під час огляду приміщення поліцейські виявили поліетиленовий згорток з марихуаною та саморобний пристрій для куріння наркотиків.
Як виявилось, 40-річний власник квартири вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочини. Чоловік стверджує, що зберігав марихуану для власного споживання.
![У Кам'янці спіймали наркомана зі стажем, фото-1 У Кам'янці спіймали наркомана зі стажем, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують усі обставини.
Принагідно в поліції нагадують про те, що розпочалась оперативно -профілактична операція «Мак» і закликають громадян не бути байдужими та повідомляти про відомі насадження наркотичних рослин до управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за телефонами (0382) 69-24-75, 69-23-87 або 102.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:38, 24 липня
22
10:00, 19 липня
11
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
10:17, 25 липня
11
live comments feed...
Коментарі