![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:20, 28 травня 2017 р.
Кам`янець накрив Океан
![Кам`янець накрив Океан Кам`янець накрив Океан](/dist-assets/images/cap.jpg)
26 травня у Кам`янці-Подільському відбувся концерт легендарного гурту "Океан Ельзи". Святослав Вакарчук сказав кам`янчанам і гостям міста: "Нарешті ми до вас добралися". Також музикант зазначив, що їм дуже сподобалося в нашому місті й вони залишаться ще на один день перед концертом у Чернівцях.
Не зупинив фанів гурту і дощ, який супроводжує "Океан Ельзи" уже в декількох містах. Як зауважив Святослав Вакарчук, дощ не може завадити концерту. І це таки правда, бо стадіон був заповнений повністю.
Концерт почався з запізненням, адже музиканти гурту завжди чекають свого останнього слухача. Енергетика "океану" наповнила кожного, хто перебував на стадіоні. Музиканти виконали композиції, як з нового альбому, так і старі хіти. Кам`янець не хотів відпускати улюблених музикантів і двічі викликав їх на біс.
Нагадаємо, що концерт відбувся в рамках всесвітнього туру в підтримку альбому "Без меж".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі