![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:39, 14 травня 2017 р.
Кам'янець запрошує на фестиваль малої авіації
Кам’янець-Подільський швидкими темпами відновлює малу авіацію – і вже 21 травня, у рамках святкування Дня міста, наше летовище знову прийматиме тематичний фестиваль.
Пілотів малих повітряних суден на 2-му зльоті малої авіації зустрічатиме нещодавно відновлений аеродром у селі Кам’янка. Глядачам обіцяють гарне авіаційне шоу та незабутні враження, повідомляють на сайті міської ради.
Нагадаємо, що за останні рік у Кам’янці-Подільському фактично з нуля відбудовано аеропорт, який довго був занедбаним.
У 2016-му на відкриття туристичного сезону відбувся перший Фестиваль малої авіації, на який з’їхалися пілоти з різних куточків України та навіть з-закордону. Відтепер малі судна безперешкодно можуть використовувати кам’янецьке летовище для зльоту та посадки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі