![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:48, 12 травня 2017 р.
На Хмельниччині більше 27 тон цукру не дійшло до столів школярів
Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили оборудку службових осіб одного з комунальних підприємств області, які уклали фіктивний договір на постачання цукру в заклади освіти.
По даному факту слідчим відділом Хмельницького відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи одного з комунальних підприємств області з метою власного збагачення уклали фіктивний договір купівлі-продажу більше 27 тон цукру з фермерським господарством із Білогірського району. Цукор призначався для потреб комунальних закладів освіти області, але туди він так і не потрапив.
У результаті злочинних дій службових осіб комунального підприємства державним інтересам завдано шкоди на суму понад 200 тисяч гривень.
Наразі слідчі дії у рамках кримінального провадження тривають. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі