![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:38, 12 травня 2017 р.
"Острів семи скарбів": народні забави та свято національного танцю
Уже наступного тижня, коли Кам’янець-Подільський відзначатиме свій день народження, на міжнародний фестиваль «Острів семи скарбів» завітають фольклорні танцювальні і вокальні колективи з дружніх міст-побратимів.
Тож 19-21 травня на кам’янчан і гостей міста очікують народні забави, свято національних танців, презентації творчих програм колективів із Польщі, Сербії, Литви та нашого міста, повыдомляють на сайті міськради.
Також планується святкова хода в Старе місто «Карнавал дружби», зустріч учасників фестивалю з товариствами і представниками національних меншин та релігійними громадами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:06, 24 липня
00:08, 24 липня
00:05, 24 липня
00:06, 24 липня
live comments feed...
Коментарі