
12:39, 14 квітня 2017 р.
Чергова перемога нашого бодібілдера
На Відкритому кубку Києва з бодібілдингу та фітнесу, 8 квітня, студент факультету фізичної культури Сергій Бурденюк здобув дві перемоги: в категорії «бодібілдинг – юніори понад 80 кг» та «бодібілдинг – чоловіки до 90 кг», повідомляє спортклуб Кам'янець-Подільського Національного Університету імені І. Огієнка.
«Турнір був дуже потужним, рівень учасників надзвичайно високий, адже на Кубку Києва відбувався відбір на чемпіонат Європи! Тому ця перемога особливо солодка,» – зазначив Сергій. Попереду в нього – Кубок України, який відбуватиметься 22-23 квітня в Запоріжжі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 12 червня
13:43, 12 червня
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня

Коментарі