• Головна
  • Зовнішньоторговельні операції бізнесу Хмельниччини принесли до бюджету півмільярда гривень
14:39, 7 квітня 2017 р.

Зовнішньоторговельні операції бізнесу Хмельниччини принесли до бюджету півмільярда гривень

З початку 2017 року Хмельницькою митницею ДФС перераховано  до бюджету 535 мільйонів гривень платежів. У порівнянні з аналогічним періодом  2016 року – це більше на 164 мільйони гривень.

За звітний період 2016 року митниками Хмельниччини оформлено понад 5 тисяч декларацій, що на 25 відсотків більше, ніж торік. Бюджетоформуючими товарами, які ввозились суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності на терени краю, стали машини, механізми та сировинні матеріали для забезпечення промислового на аграрного виробництва.

Основну питому вагу митних надходжень сформували закуплені за кордоном твели, полімери, машини та механізми для збирання та обмолоту сільськогосподарських культур, трактори та моторні транспортні засоби спеціального призначення, технологічне обладнання та різноманітні хімічні засоби.

Ефективно сприятиме оформленню експортно-імпортних операцій автоматизована система контролю «Єдине вікно», яка наразі працює на митниці і відповідно спрощує та переводить в електронну площину митні процедури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #експорт #імпорт.бізнес.кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...