• Головна
  • Як пройшла XIII Унівеpсіада України з греко-римської боротьби
14:01, 6 квітня 2017 р.

Як пройшла XIII Унівеpсіада України з греко-римської боротьби

У Миколаєві, минулих вихідних, відбулися фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з греко-римської боротьби. У змаганнях брали участь 35 ВНЗ у 6 категоріях та у 3 групах серед областей. Повідомляє кафеда спорту і спортивних ігор Кам'янець-Подільського національного Університету ім. Івана Огієнка

До складу збірної команди Хмельницьої області увійшли студенти факультету фізичної культури Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у таких вагових категоріях:

Вагова категорія до 59 кг. змагалося 16 учасників, із яких 1 – майстер спорту України міжнародного класу, 5 – майстрів спорту України, 6 – кандидатів в майстри спорту України, 4 спортсмени – з І розрядом, нашу команду представляли Дзекан Олександр, який посів 9 місце і набрав 16 очок, та Сельський Костянтин, який посів 12 місце і набрав 13 очок.

Вагова категоріядо 75 кг. змагалося 14 учасників, із яких 4 майстри спорту України, 9 – кандидатів в майстри спорту України, та один спортсмен із першим розрядом, нашу команду представляв Семикрас Святослав, який посів 12 місце і набрав 13 очок.

Вагова категорія до 80 кг. змагалося 14 учасників, із яких 1 – майстер спорту України міжнародного класу, 4 майстри спорту України, 6 – кандидатів в майстри спорту України, та три спортсмена із першим розрядом, нашу команду представляв Рудов Владислав, який посів 10 місце і набрав 15 очок.

Вагова категорія до 85 кг. змагалося 16 учасників, із яких 7 майстрів спорту України, 7 – кандидатів в майстри спорту України, та два спортсмени із першим розрядом, нашу команду представляв Маленков Василь, який посів 12 місце і набрав 13 очок.

Вагова категоріядо 98 кг. змагалося 10 учасників, із яких 2 майстра спорту України, 7 – кандидатів в майстри спорту України, та один спортсмен із першим розрядом, нашу команду представляв Савєта Євген, який посів перше місце і набрав 36 очок.

Вагова категорія до 130 кг. змагалося 10 учасників, із яких 5 майстрів спорту України, 4 – кандидата в майстри спорту України, та один спортсмен із першим розрядом, нашу команду представляв Петруньков Олександр, який посів 5 місце і набрав 25 очок.

Савєта-Євген1

Савєта-Євген1

Таким чином, в загальному підсумку із 35 ВНЗ України – К-ПНУ імені Івана Огієнка посів 5 місце із загальною кількістю очок – 131, а у своїй другій категорії посіли перше місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #греко-римськаборотьба #огієнко #миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...