• Головна
  • З початку року ще 700 подолян почали отримувати «білу» зарплату
14:38, 31 березня 2017 р.

З початку року ще 700 подолян почали отримувати «білу» зарплату

За результатами реалізації комплексу заходів, які вживає Державна фіскальна служба Хмельниччини у забезпеченні пріоритетного напрямку діяльності з легалізації трудової зайнятості, цього року до офіційного працевлаштування залучено 709 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями.

Додатково мобілізовано до бюджету 930 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 791 тисячу гривень податку на доходи фізичних осіб та 63 тисячі гривень військового збору. Також 287 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

У ході контрольно-перевірочної роботи у 8 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених перевірок донараховано 1,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Важливо, що за результатами розгляду 12 звернень громадян щодо порушення законодавства з питань оплати праці та здійснення діяльності без державної реєстрації, проведено 5 фактичних перевірок, 4 платникам направлено запрошення щодо обов’язку декларування доходів та подання декларації про отримані доходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#білазарплата #подоляни #кошти #економіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...